Wie is wie

De organisatie van De Rioranje School bestaat uit het stichtingsbestuur bestaande uit vrijwilligers en een onderwijsteam van vier leerkrachten en een klassenassistente. Daarnaast wordt de schoolorganisatie bijgestaan door een aantal enthousiaste vrijwilligers die o.a. helpen tijdens de lessen, de bibliotheek en de cultuurmiddagen mede organiseren.

Het onderwijsteam wordt gevormd door:

Directeur
Anne Dorst
anne.dorst@rioranjeschool.com

Peutergroep 1
Ingrid Veeman
ingrid.veeman@rioranjeschool.com

Peutergroep 2 & Groep 1
Valérie de Schuymer
valerie.de.schuymer@rioranjeschool.com

Groep 2-3
Anne Dorst
anne.dorst@rioranjeschool.com

Groep 4-5
Stefan Meyer
stefan.meyer@rioranjeschool.com

Groep 6-8
Sandra van Aldere
Sandra.van.aldere@rioranjeschool.com

Het bestuur bestaat uit:

Voorzitter
Fleur van Garderen
fleur.van.garderen@rioranjeschool.com

Penningmeester
Andries Oudshoorn
penningmeester@rioranjeschool.com

Secretaris
Bart van Beuzekom – 1e contactpersoon (extern, nieuwe leerlingen, ouders)
info@rioranjeschool.com

Overige Bestuursleden
Warner Vonk